Views Merge Rows (8.x-2.2-beta1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
bs: Prefiks

en: Suffix
bs: Sufiks

en: Description
bs: Opis

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Field
bs: Polje
