Views Merge Rows (8.x-2.2-beta1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Description
cs: Popis

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Field
cs: Pole

en: Separator
cs: Oddělovač

en: Option
cs: Možnost
