Views Merge Rows (8.x-2.2-beta1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
da: Præfiks

en: Suffix
da: Endelse

en: Description
da: Beskrivelse

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Field
da: Felt

en: Separator
da: Skilletegn

en: Option
da: Valgmulighed
