Views Merge Rows (8.x-2.2-beta1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
fil: Unlapi

en: Suffix
fil: Hulapi

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi
