Views Merge Rows (8.x-2.2-beta1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
gl: Prefixo

en: Suffix
gl: Sufixo

en: Description
gl: Descrición

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Field
gl: Campo

en: Views
gl: Vistas

en: Separator
gl: Separador

en: Option
gl: Opción
