Views Merge Rows (8.x-2.2-beta1) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
gu: પૂર્વાગ

en: Suffix
gu: પ્રત્યય

en: Description
gu: વર્ણન

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Separator
gu: વિભાજક

en: Option
gu: વિકલ્પ
