Views Merge Rows (8.x-2.2-beta1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
hr: Prefiks

en: Suffix
hr: Sufiks

en: Description
hr: Opis

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Field
hr: Polje

en: Separator
hr: Razdjelnica

en: Option
hr: Opcija
