Views Merge Rows (8.x-2.2-beta1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
hy: Նախածանց

en: Suffix
hy: Վերջածանց

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Field
hy: Դաշտ
