Views Merge Rows (8.x-2.2-beta1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
kk: Префикс

en: Suffix
kk: Суффикс

en: Description
kk: Сипаттама

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Field
kk: Өріс
