Views Merge Rows (8.x-2.2-beta1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
km: បុព្វបទ

en: Suffix
km: បច្ច័យ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Field
km: វាល
