Views Merge Rows (8.x-2.2-beta1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Option
my: ရွေးရန်
