Views Merge Rows (8.x-2.2-beta1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
nl: Voorvoegsel

en: Suffix
nl: Achtervoegsel

en: Description
nl: Beschrijving

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Field
nl: Veld

en: Views
nl: Overzichten

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: Option
nl: Optie
