Views Merge Rows (8.x-2.2-beta1) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
fa: پیشوند

en: Suffix
fa: پسوند

en: Description
fa: شرح

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Field
fa: میدان

en: Views
fa: نماها

en: Separator
fa: جداکننده

en: Option
fa: انتخاب
