Views Merge Rows (8.x-2.2-beta1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
sl: Predpona

en: Suffix
sl: Pripona

en: Description
sl: Opis

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Field
sl: Polje
