Views Merge Rows (8.x-2.2-beta1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
ta: முன் ஒட்டு

en: Suffix
ta: பின் ஒட்டு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Field
ta: புலம்

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Separator
ta: பிரிப்பான்

en: Option
ta: விருப்பத்தெரிவு
