Views Merge Rows (8.x-2.2-beta1) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
th: คำนำหน้า

en: Suffix
th: คำต่อท้าย

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Views
th: ดู

en: Separator
th: คั่น,แยก

en: Option
th: ตัวเลือก
