Views Merge Rows (8.x-2.2-beta1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
tr: Ön ek

en: Suffix
tr: Son ek

en: Description
tr: Açıklama

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Field
tr: Alan

en: Views
tr: Görünümler

en: Separator
tr: Ayraç

en: Option
tr: Seçenek
