Views Merge Rows (8.x-2.2-beta1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
uk: Префікс

en: Suffix
uk: Суфікс

en: Description
uk: Опис

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Field
uk: Поле

en: Views
uk: Види

en: Separator
uk: Розділювач

en: Option
uk: Параметр
