Views Merge Rows (8.x-2.2) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
be: Прэфікс

en: Suffix
be: Суфікс

en: Description
be: Апісанне

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Field
be: Поле

en: Separator
be: Раздзяляльнік
