Views Merge Rows (8.x-2.2) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
bg: Префикс

en: Suffix
bg: Суфикс

en: Description
bg: Описание

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Field
bg: Поле

en: Views
bg: Изгледи
