Views Merge Rows (8.x-2.2) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Suffix
ca: Sufix

en: Description
ca: Descripció

en: Yes
ca: Sí

en: Field
ca: Camp

en: Separator
ca: Separador

en: Option
ca: Opció
