Views Merge Rows (8.x-2.2) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
de: Präfix

en: Description
de: Beschreibung

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Field
de: Feld

en: Views
de: Ansichten

en: Separator
de: Trennzeichen
