Views Merge Rows (8.x-2.2) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
el: Πρόθεμα

en: Suffix
el: Επίθεμα

en: Description
el: Περιγραφή

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Field
el: Πεδίο

en: Separator
el: Διαχωριστής

en: Option
el: Επιλογή
