Views Merge Rows (8.x-2.2) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
et: Eesliide

en: Suffix
et: Järelliide

en: Description
et: Kirjeldus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Field
et: Väli

en: Views
et: Vaated

en: Separator
et: Eraldaja

en: Option
et: Valik
