Views Merge Rows (8.x-2.2) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
eu: Aurrizkia

en: Suffix
eu: Atzizkia

en: Description
eu: Azalpena

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Field
eu: Eremua

en: Views
eu: Bistak

en: Separator
eu: Bereizlea
