Views Merge Rows (8.x-2.2) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
fi: Etuliite

en: Suffix
fi: Jälkiliite

en: Description
fi: Kuvaus

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Field
fi: Kenttä

en: Views
fi: Näkymät

en: Separator
fi: Erotin

en: Option
fi: Vaihtoehto
