Views Merge Rows (8.x-2.2) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
fr: Préfixe

en: Suffix
fr: Suffixe

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Field
fr: Champ

en: Views
fr: Vues

en: Separator
fr: Séparateur
