Views Merge Rows (8.x-2.2) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
he: קידומת

en: Suffix
he: סיומת

en: Description
he: תיאור

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Field
he: שדה

en: Views
he: היבטים

en: Separator
he: מפריד

en: Option
he: אפשרות
