Views Merge Rows (8.x-2.2) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
hi: उपसर्ग

en: Suffix
hi: प्रत्यय

en: Description
hi: उल्लेख

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Field
hi: क्षेत्र

en: Views
hi: द्रश्य

en: Separator
hi: पृथक्कारक

en: Option
hi: विकल्प
