Views Merge Rows (8.x-2.2) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
is: Forskeyti

en: Suffix
is: Viðskeyti

en: Description
is: Lýsing

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Field
is: Svæði

en: Views
is: Gagnasýn

en: Separator
is: Skilja
