Views Merge Rows (8.x-2.2) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
ja: 接頭語

en: Suffix
ja: 接尾語

en: Description
ja: 説明

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Field
ja: フィールド

en: Views
ja: ビュー

en: Separator
ja: セパレーター

en: Option
ja: オプション
