Views Merge Rows (8.x-2.2) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
jv: Awalan

en: Suffix
jv: Akhiran

en: Description
jv: Katrangan

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Views
jv: View

en: Separator
jv: Watesan
