Views Merge Rows (8.x-2.2) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
ku: پێشگر

en: Suffix
ku: پاشگر

en: Description
ku: دەربارە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Field
ku: خانە
