Views Merge Rows (8.x-2.2) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Suffix
lt: Priesaga

en: Description
lt: Aprašymas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Field
lt: Laukelis

en: Views
lt: Vaizdai

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Option
lt: Pasirinkimas
