Views Merge Rows (8.x-2.2) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
mg: Tovona

en: Suffix
mg: Tovana

en: Description
mg: Andinindininy

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia
