Views Merge Rows (8.x-2.2) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
ml: ഉപസര്ഗ്ഗം

en: Suffix
ml: പ്രത്യയം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Field
ml: ഫീൽഡ്
