Views Merge Rows (8.x-2.2) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
mn: Угтвар

en: Description
mn: Тайлбар

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Field
mn: Талбар

en: Views
mn: Харагдацууд
