Views Merge Rows (8.x-2.2) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
os: Префикс

en: Suffix
os: Суффикс

en: Description
os: Афыст

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Field
os: Быдыр
