Views Merge Rows (8.x-2.2) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Suffix
ro: Sufix

en: Description
ro: Descriere

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Field
ro: Câmp

en: Views
ro: Vizualizări

en: Option
ro: Opțiune
