Views Merge Rows (8.x-2.2) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
ru: Префикс

en: Suffix
ru: Суффикс

en: Description
ru: Описание

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Field
ru: Поле

en: Views
ru: Представление

en: Separator
ru: Разделитель

en: Option
ru: Опция
