Views Merge Rows (8.x-2.2) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
sk: Predpona

en: Suffix
sk: Prípona

en: Description
sk: Popis

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Field
sk: Pole

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: Option
sk: Možnosť
