Views Merge Rows (8.x-2.2) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Field
sv: Fält

en: Views
sv: Vyer

en: Separator
sv: Avskiljare

en: Option
sv: Val
