Views Merge Rows (8.x-2.2) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
te: ఉపసర్గ

en: Suffix
te: వెనుజేర్పు

en: Description
te: వివరణ

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Field
te: ఖాళీ
