Views Merge Rows (8.x-2.2) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
vi: Tiền tố

en: Suffix
vi: Hậu tố

en: Description
vi: Mô tả

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Field
vi: Trường

en: Separator
vi: Kí tự ngăn cách

en: Option
vi: Tùy chọn
