Views Merge Rows (8.x-2.3) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
af: Voorvoegsel

en: Suffix
af: Agtervoegsel

en: Description
af: Beskrywing

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee
