Views Merge Rows (8.x-2.3) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
am: ቅድመ ቅጥያ

en: Suffix
am: ቅጥያ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ
