Views Merge Rows (8.x-2.3) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
ar: سابقة

en: Suffix
ar: لاحقة

en: Description
ar: الوصف

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Field
ar: الحقل

en: Views
ar: الرؤى

en: Separator
ar: فاصل

en: Option
ar: خيار
