Views Merge Rows (8.x-2.3) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
az: Prefiks

en: Suffix
az: Suffiks

en: Description
az: İzahat

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Field
az: Sahə

en: Views
az: Görünüşlər

en: Separator
az: Ayırıcı

en: Option
az: Seçim
