Views Merge Rows (8.x-2.3) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
cy: Rhagddodiad

en: Suffix
cy: Ôl-ddoddiadau

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Field
cy: Maes

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Separator
cy: Gwahanydd
