Views Merge Rows (8.x-2.3) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
eo: Prefikso

en: Suffix
eo: Sufikso

en: Description
eo: Priskribo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Field
eo: Kampo

en: Views
eo: Vidoj
